Metin2 Evlilik Rehberi (Resimli Geniş Anlatım)

Yorum Yok

Oyun içerisinde evlenebilmeniz için karakterlerin en az 25 level olması gerekir. Evlenecek iki karakter arasındaki level farkı 15 den büyük olamaz.

Oyundaki partnerinizle evlenebilmek için gerekli olanlar;

1 ) 2 adet Söz yüzüğü ( Her oyuncu için 1 tane )
2 ) Bayan karakter için Gelinlik ve Buket, Erkek karakter için Smokin
3 ) Salon kirası 1.000.000 yang

Söz yüzüğünü nasıl elde edilir?

Söz yüzüğünü ticaret yoluyla diğer oyunculardan alabilirsiniz. Veya her bekar oyuncu “Söz yüzüğü” elde edebilmek “Yaşlı Kadın” dan görev alabilir. Bulunduğunuz Krallığın 1nci köyündeki Yaşlı Kadına giderek, “Gümüşçünün intikamını al!” seçeneğinden görevi alabilirsiniz.

Bu görevi tamamlamak için 30 tane Jin-Hee öldürmeniz gerekir. Jin-Hee’ler krallığınızın 1nci köyünde bulunur. Görev sonunda 1 adet “Söz yüzüğü” kazanırsınız.

Gelinlik, Buket ve Smokin nereden alınır?

Diğer oyunculardan ticaret aracılığıyla veya krallığınızın 2nci köyündeki “Seyyar satıcı”dan;
Gelinlik : 2.500.000 yang
Smokin : 2.500.000 yang
Buket : 100.000 yang
karşılığında alınabilir.

Nasıl evlenilir?

Erkek karakter smokini giyer, envanterinde 1 adet “Söz yüzüğü” ve 1.000.000 yang para bulundurur. Bayan karakter Gelinlik ve buketi giyer, 1 adet “Söz yüzüğü”nü envanterinde hazır bulundurur.
Partnerlerden bir tanesi, Yaşlı Kadına tıklayarak “Evlenmek İstiyorum” der. Açılan pencereye yanındaki Partnerinin karakter ismini yazar ve tamam der.
Diğer partnerde resimdeki gibi “Evlenme teklifini kabul ediyor musunuz?” şeklinde soru çıkar. Buna 25 saniye içinde cevap vermelisiniz.

Eşiniz tamam dedikten sonra sizin ekranınızda resimdeki yazı çıkar ve Devam dediğinizde Düğün Salonuna ışınlanırsınız. Her partnerin envanterine 1 er adet “Nikah yüzüğü” gelmiştir.

Artık Düğün salonundasınız. Burada Duygu Maskesi olmadan bütün duyguları kullanabilirsiniz.

Evlenme Tasarımcısı işlemleri

Nikah işlemlerini bu NPC’den tamamlarız. İlk tıkladığımızda 2 seçenek olur. “Evlilik izni” seçerek nikahı kıyarız. Evlilik izni’ne tıkladığımızda yine partnerimizin karakter adını yazarız. Ve onaylamasını bekleriz.

Onayladıktan sonra artık evlenmiş olursunuz.
Artık düğünde eğlenmeye başlayabiliriz. Düğünde partnerler Evlenme Tasarımcısına tıklayarak, Kar yağışı, Havayı karartma gibi etkileri yapabilirler.


Yeteri kadar eğlendikten sonra düğünü sonlandırmak için “Evlenme Tasarımcısı”na tıkladıktan sonra “Nikah Törenini Bitir”i seçiyoruz. Nikah tamamen sonlanmış olur. Nikahı sonlandırmak için eşinizin onayı gereklidir. Ondan olumlu yanıt geldiğinde siz ve salondakiler düğüne girdikleri noktaya geri ışınlanırlar.

Nikah yüzüğü ne işe yarar?
Nikah yüzüğüne tıkladığınızda partnerinizin yanına ışınlanabilirsiniz. Örümcek zindanı(2nci kat), maymun zindanları, Şeytan Kulesi ve sürgün mağarasında eşinize ışınlanamazsınız.

Sosyal Ağlarda Paylaş !

Benzer Yazılar

 • Resim yok 32 Level Gizli Kitap (Sayfa görevi 2) Görevi Nasıl Yapılır

  1.Görevin Verilmesi Uriel Çağırır 2.Görev Ön Koşulu 32. seviyede olmak, Gizli Kitap (Sayfa görevi 1) görevini yapmış olmak 3.Görev Nasıl Yapılır 3.1.Adım Adım Anlatım Uriele git. Yang-Shine git. Günlük Sayfası bulana dek Elit Ork Sihirbazı öldür. Uriele dön. 3.2.Metin Halinde […]

 • Resim yok 32 Level Gizli Kitap (Sayfa görevi 1) Görevi Nasıl Yapılır

  1.Görevin Verilmesi Uriel Çağırır 2.Görev Ön Koşulu 32. seviyede olmak, Metin Taşlarının Sırrı görevini bitirmiş olmak 3.Görev Nasıl Yapılır 3.1.Adım Adım Anlatım Uriele git Seyyar Satıcıya git (2. köydedir) 20 tane Gümüş Kılıç bul Seyyar Satıcıya dön Weol Anıtını bul […]

 • Resim yok Metin2 Metin Taşları Bilgi Kılavuzu

  1.Metin Taşları Nedir? Kesildiği taktirde içinden Beceri Kitabı , Taş ve itemler çıkan bir 5. seviye taş grubudur.. İçinden Metni koruyan Slotlar çıkar.. 2.Metin Taşları Ne İşe Yarar? Silah ve Zırhlarınıza ekliyebileceğiniz Taşları düşürebileceğiniz tek yerdir.. Beceri Kitapları(Şeytan Kulesindeki boss […]

 • Resim yok Metin2 Oyun Sandıkları Hakkında Detaylı Bilgi

  Level sandıkları,yeni açılmış hesapların faydalanabilceceği, ticareti ve depolama özelliği olmayan, gelişim sürecine göre hediyeler içeren yardımcı sandıklardır. Seviye 1 Çırak Sandığı 1 Seviye 1 silah+0 Çırak Sandığı 2 Kırmızı İksir(k) (x20) Mavi İksir(k) (x10) Yeşil İksir(k) (x5) Mor İksir(k) (x5) […]

 • Resim yok Metin2 Ruh Taşı Detaylı Kılavuzu

  Bilindiği üzere master geliştirmek için ilgili masterle ilgili beceri kitapları okuyoruz ve grand master seviyesine geçiyoruz… Ruh Taşı Peki grand masterimizi nasıl perfect master yapacağız öncelikle Ruh taşı okumamız gerekiyor ruh taşını okuma oranı kitap okuma orarnından daha az ve […]

Sponsor Reklam

Sponsor Ol !

Yazar Hakkında


Yorumlar

Reklam Alanı

Video Kutusu

İstatistik

Sponsor Reklamlar

TRMetin2.Gen.TR | Yazılar RSS | Yorumlar RSS | Site Haritası

1,215 saniyede, 17 sorgu yapıldı.
?>